Face Upward - Widget

Opinie Rodziców

Jest to miejsce bezpieczne i przyjazne dziecku. Kadra kompetentna, kreatywna, młoda i zmotywowana do coraz lepszej pracy co widać na każdym kroku. Dzieci zadowolone i uśmiechnięte co jest w takim miejscu chyba najważniejsze.

Ewa Jańczuk (mama 5-letniego Bartusia)

Akademia to przedszkole marzen kazdego rodzica i dziecka. Dziekujemy za wspolny czas!!!!

Magdalena Roszkiewicz

Przygoda z Akademią to najlepsze co mogło spotkać Jaśka i nas. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim ciociom, ściskamy i obiecujemy, że bedziemy Was odwiedzać.

Katarzyna Sarbaczewska

Cieszymy się bardzo, że nasze dziecko uczęszcza do Akademii Wiedzy i Zabawy. Przyjazna atmosfera tam panująca doskonale sprzyja rozwojowi naszego dziecka oraz dobremu jego samopoczuciu. Ciocie ogromnie angażują się w swoją pracę realizując niezwykle bogaty program dydaktyczny, jednocześnie urozmaicając go pomysłowymi  zajęciami i zabawami. Potrafią także dostrzec indywidualne potrzeby każdego dziecka, a także są otwarte na rozmowę i kontakt z rodzicami. Akademia to miejsce w którym Aleks czuje się naprawdę bezpieczne i komfortowo. Gorąco polecam to przedszkole przede wszystkim tym rodzicom, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom profesjonalną  i  czułą opiekę. Pani Alicja stworzyła dla naszego synka miejsce, które można polecić każdemu. Zapisując dziecko do Akademii powierza się je w dobre ręce w pełnym tego słowa znaczeniu.

Agnieszka Nowacka

Bardzo miła atmosfera,
wysoki poziom nauczania,
indywidualne podejście do każdego dziecka.

Joanna Dziamska

Dla nas najważniejszym recenzentem jest nasza córka, która robi nam ogromne wyrzuty, że ominie ją masa ciekawych zajęć, gdy nie może pójść do przedszkola z powodu choroby. Kadra niesamowicie zaangażowana w opiekę nad dziećmi i przede wszystkim w ich rozwój intelektualny, psychiczny i fizyczny. Cieszy zaangażowanie Cioć i chętny udział dzieci. Zawsze jest miło i interesująco.

Zadowoleni rodzice 4-letniej Alicji

"PRZEDSZKOLE NASZYCH MARZEŃ. Dokładnie tak jak to sobie wyobrażaliśmy, a może nawet lepiej :) Wszystkie ciocie są bardzo życzliwe, otwarte i zainteresowane swoją pracą! Bez reszty oddane dzieciom."

Magda Ratajewska - Śrama (mama 5-letniej Emilki)

"Pewność, że Akademia Wiedzy i Zabawy to był nasz idealny wybór potwierdza uśmiechnięta buzia naszego Dziecka, kiedy o poranku idzie do przedszkola. Ciepła atmosfera, wspaniałe Ciocie z wielkim sercem i z pasją pracy z Dziećmi, potrafiące wyczuć i zrozumieć indywidualne ich potrzeby. Akademia Wiedzy i Zabawy spełnia wszelkie nasze oczekiwania. Wiemy, że nasze Dziecko jest w nim szczęśliwe i bezpieczne. Mamy poczucie, że zapewniamy Dziecku dobry start w życie."
Michalina Gazecka - Osses

Michalina Gazecka- Osses

"Jeśli napiszę, że nasza córka Marysia większą część swojego życia spędziła w Akademii Wiedzy i Zabawy, będzie to zupełną prawdą. Jako dwuletni Szkrab dołączyła do tego cudownego miejsca (...). Domowa atmosfera, cudne Ciocie, fantastyczna zabawa i nauka, mnóstwo przeróżnych zajęć pozwalających sprawdzić ukryte talenty naszego Dziecka. Myślę, że jest tylko jedno zdanie, które powtarzam prawie od zawsze "Akademia to nasz drugi dom" :)))"
Adriana Klęczar - Pawlak

Adriana Klęczar- Pawlak

Rodzinna atmosfera, wysokie kompetencje kadry, bezpośrednie zaangażowanie w życie i rozwój dzieci. Bardzo bogata oferta zajęć, rewelacyjne metody nauczania przekładające się na rozwój dziecka.

Rafał Pruszkowski (tata 6 letniego Bartusia)