Face Upward - Widget

Dodaj opinię

"Pewność, że Akademia Wiedzy i Zabawy to był nasz idealny wybór potwierdza uśmiechnięta buzia naszego Dziecka, kiedy o poranku idzie do przedszkola. Ciepła atmosfera, wspaniałe Ciocie z wielkim sercem i z pasją pracy z Dziećmi, potrafiące wyczuć i zrozumieć indywidualne ich potrzeby. Akademia Wiedzy i Zabawy spełnia wszelkie nasze oczekiwania. Wiemy, że nasze Dziecko jest w nim szczęśliwe i bezpieczne. Mamy poczucie, że zapewniamy Dziecku dobry start w życie."
Michalina Gazecka - Osses

Michalina Gazecka- Osses

"Jeśli napiszę, że nasza córka Marysia większą część swojego życia spędziła w Akademii Wiedzy i Zabawy, będzie to zupełną prawdą. Jako dwuletni Szkrab dołączyła do tego cudownego miejsca (...). Domowa atmosfera, cudne Ciocie, fantastyczna zabawa i nauka, mnóstwo przeróżnych zajęć pozwalających sprawdzić ukryte talenty naszego Dziecka. Myślę, że jest tylko jedno zdanie, które powtarzam prawie od zawsze "Akademia to nasz drugi dom" :)))"
Adriana Klęczar - Pawlak

Adriana Klęczar- Pawlak

Cieszymy się bardzo, że nasze dziecko uczęszcza do Akademii Wiedzy i Zabawy. Przyjazna atmosfera tam panująca doskonale sprzyja rozwojowi naszego dziecka oraz dobremu jego samopoczuciu. Ciocie ogromnie angażują się w swoją pracę realizując niezwykle bogaty program dydaktyczny, jednocześnie urozmaicając go pomysłowymi  zajęciami i zabawami. Potrafią także dostrzec indywidualne potrzeby każdego dziecka, a także są otwarte na rozmowę i kontakt z rodzicami. Akademia to miejsce w którym Aleks czuje się naprawdę bezpieczne i komfortowo. Gorąco polecam to przedszkole przede wszystkim tym rodzicom, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom profesjonalną  i  czułą opiekę. Pani Alicja stworzyła dla naszego synka miejsce, które można polecić każdemu. Zapisując dziecko do Akademii powierza się je w dobre ręce w pełnym tego słowa znaczeniu.

Agnieszka Nowacka

Jest to miejsce bezpieczne i przyjazne dziecku. Kadra kompetentna, kreatywna, młoda i zmotywowana do coraz lepszej pracy co widać na każdym kroku. Dzieci zadowolone i uśmiechnięte co jest w takim miejscu chyba najważniejsze.

Ewa Jańczuk (mama 5-letniego Bartusia)

Bardzo miła atmosfera,
wysoki poziom nauczania,
indywidualne podejście do każdego dziecka.

Joanna Dziamska

Przygoda z Akademią to najlepsze co mogło spotkać Jaśka i nas. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim ciociom, ściskamy i obiecujemy, że bedziemy Was odwiedzać.

Katarzyna Sarbaczewska

"PRZEDSZKOLE NASZYCH MARZEŃ. Dokładnie tak jak to sobie wyobrażaliśmy, a może nawet lepiej :) Wszystkie ciocie są bardzo życzliwe, otwarte i zainteresowane swoją pracą! Bez reszty oddane dzieciom."

Magda Ratajewska - Śrama (mama 5-letniej Emilki)

Akademia to przedszkole marzen kazdego rodzica i dziecka. Dziekujemy za wspolny czas!!!!

Magdalena Roszkiewicz

Rodzinna atmosfera, wysokie kompetencje kadry, bezpośrednie zaangażowanie w życie i rozwój dzieci. Bardzo bogata oferta zajęć, rewelacyjne metody nauczania przekładające się na rozwój dziecka.

Rafał Pruszkowski (tata 6 letniego Bartusia)

Dla nas najważniejszym recenzentem jest nasza córka, która robi nam ogromne wyrzuty, że ominie ją masa ciekawych zajęć, gdy nie może pójść do przedszkola z powodu choroby. Kadra niesamowicie zaangażowana w opiekę nad dziećmi i przede wszystkim w ich rozwój intelektualny, psychiczny i fizyczny. Cieszy zaangażowanie Cioć i chętny udział dzieci. Zawsze jest miło i interesująco.

Zadowoleni rodzice 4-letniej Alicji