Publiczne Anglojęzyczne Przedszkole Marii Montessori

Opinie

Drodzy rodzice,
Mój synek uczęszcza do Akademii Wiedzy i Zabawy od roku. Dzięki wspaniałej opiece wychowawczyń - wspaniałych Cioć, pełnych empatii, miłych, uśmiechniętych , pomocnych, zawsze mających czas aby porozmawiać wiem, że to jedyna placówka w Obornikach, którą mogę śmiało określić jako drugi dom. Moje dziecko wchodzi i wychodzi z przedszkola uśmiechnięte, zadowolone, najedzone i zawsze czyściutkie. Czego chcieć więcej?
Barbara Jazienicka
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola do którego uczęszcza nasz synek. Dzięki niemu Antek się bardzo rozwinął, zaczął mówić i pięknie dogaduje się z rówieśnikami 😊 Jesteśmy bardzo wdzięczni kochanym ciociom za ich ogromną cierpliwość i wielkie serce ❤ Dowodem na to wszystko jest fakt, że synek z wielką ochotą i radością chce codziennie iść do przedszkola. Polecamy z całego serca 🙂
Karolina Lipka
PRZEDSZKOLE NASZYCH MARZEŃ. Dokładnie tak jak to sobie wyobrażaliśmy, a może nawet lepiej 🙂 Wszystkie ciocie są bardzo życzliwe, otwarte i zainteresowane swoją pracą! Bez reszty oddane dzieciom.
Magda Ratajewska
Przygoda z Akademią to najlepsze co mogło spotkać Jaśka i nas. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim ciociom, ściskamy i obiecujemy, że bedziemy Was odwiedzać.
Katarzyna Sarbaczewska
Bardzo miła atmosfera, wysoki poziom nauczania, indywidualne podejście do każdego dziecka.
Joanna Dziamska
Jeśli napiszę, że nasza córka Marysia większą część swojego życia spędziła w Akademii Wiedzy i Zabawy, będzie to zupełną prawdą. Jako dwuletni Szkrab dołączyła do tego cudownego miejsca (...). Domowa atmosfera, cudne Ciocie, fantastyczna zabawa i nauka, mnóstwo przeróżnych zajęć pozwalających sprawdzić ukryte talenty naszego Dziecka. Myślę, że jest tylko jedno zdanie, które powtarzam prawie od zawsze "Akademia to nasz drugi dom" :)))
Adriana Klęczar- Pawlak
Pewność, że Akademia Wiedzy i Zabawy to był nasz idealny wybór potwierdza uśmiechnięta buzia naszego Dziecka, kiedy o poranku idzie do przedszkola. Ciepła atmosfera, wspaniałe Ciocie z wielkim sercem i z pasją pracy z Dziećmi, potrafiące wyczuć i zrozumieć indywidualne ich potrzeby. Akademia Wiedzy i Zabawy spełnia wszelkie nasze oczekiwania. Wiemy, że nasze Dziecko jest w nim szczęśliwe i bezpieczne. Mamy poczucie, że zapewniamy Dziecku dobry start w życie
Michalina Gazecka - Osses
Rodzinna atmosfera, wysokie kompetencje kadry, bezpośrednie zaangażowanie w życie i rozwój dzieci. Bardzo bogata oferta zajęć, rewelacyjne metody nauczania przekładające się na rozwój dziecka.
Rafał Pruszkowski
Jest to miejsce bezpieczne i przyjazne dziecku. Kadra kompetentna, kreatywna, młoda i zmotywowana do coraz lepszej pracy co widać na każdym kroku. Dzieci zadowolone i uśmiechnięte co jest w takim miejscu chyba najważniejsze.
Ewa Jańczuk
Cieszymy się bardzo, że nasze dziecko uczęszcza do Akademii Wiedzy i Zabawy. Przyjazna atmosfera tam panująca doskonale sprzyja rozwojowi naszego dziecka oraz dobremu jego samopoczuciu. Ciocie ogromnie angażują się w swoją pracę realizując niezwykle bogaty program dydaktyczny, jednocześnie urozmaicając go pomysłowymi zajęciami i zabawami. Potrafią także dostrzec indywidualne potrzeby każdego dziecka, a także są otwarte na rozmowę i kontakt z rodzicami. Akademia to miejsce w którym Aleks czuje się naprawdę bezpieczne i komfortowo. Gorąco polecam to przedszkole przede wszystkim tym rodzicom, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom profesjonalną i czułą opiekę. Pani Alicja stworzyła dla naszego synka miejsce, które można polecić każdemu. Zapisując dziecko do Akademii powierza się je w dobre ręce w pełnym tego słowa znaczeniu.
Agnieszka Nowacka
Akademia to przedszkole marzen kazdego rodzica i dziecka. Dziekujemy za wspolny czas!!!!
Magdalena Roszkiewicz
Play Video