Publiczne Anglojęzyczne Przedszkole Marii Montessori

Wrześniowe powroty

Szanowni Rodzice,
Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej placówki przedszkolne od 01 września 2020 roku kontynuują swoją pracę według aktualnych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.
Prosimy o zapoznanie się z aktualnie obowiązującymi procedurami w naszym przedszkolu.
Chcemy zwrócić szczególną uwagę na kilka kwestii związanych z powrotami. 
Dbając o bezpieczeństwo kadry, dzieci oraz rodziców będziemy zwracać uwagę na liczbę osób znajdujących się w szatni przy przyprowadzaniu i odbiorze dziecka, dlatego też istotne jest abyście Państwo z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym pojawiali się w placówce, gdyż może zdarzyć się sytuacja, w której konieczne będzie poczekanie na zewnątrz. Jednocześnie prosimy o sprawne odprowadzanie dziecka do sali.
Od 1 września 2020 roku dzieci będą mieć mierzoną temperaturę w ciągu dnia. Placówka prowadzi dzienny rejestr pomiaru temperatury.
Dziecko do przedszkola może przyprowadzić jedna osoba dorosła, która stosuje się do ogólnych zasad, tj. zachowuje min. 1,5 m odległości, zakrywa usta i nos poprzez maseczkę lub przyłbicę oraz dezynfekuje dłonie.
Wszystkich Państwa prosimy o stosowanie się do wytycznych i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, aby wrześniowy powrót był dla dzieci radosny i bezpieczny.
Dyrektor Alicja Lisek

Udostępnij:

Więcej aktualności

Dyżur świąteczny oraz ferie zimowe

Szanowni Rodzice,Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza klikając w poniższy link:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeC-mXJe4GyXNy0A1hIhsrNPvkmEbgLydBwBFiKByLhOecpEA/viewform?usp=sf_linkNa zapisy czekamy do końca listopada, po tym terminie brak zapisu będzie równoznaczny z Państwa rezygnacją z

WAKACJE 2021 – DYŻURY

Szanowny Rodzicu,Prosimy o zapoznanie się z terminami dyżurów wakacyjnych w naszych placówkach.Na każdy tydzień wakacji dziecko należy zapisać poprzez formularz Google, który został wysłany na

REKRUTACJA 2021/2022

Postępowanie rekrutacyjne na wolne miejsca w naszym przedszkolu rozpocznie się w poniedziałek, 15 marca 2021 roku. Dzieci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy

Play Video