Publiczne Anglojęzyczne Przedszkole Marii Montessori

Wrześniowe powroty

Szanowni Rodzice,
Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej placówki przedszkolne od 01 września 2020 roku kontynuują swoją pracę według aktualnych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.
Prosimy o zapoznanie się z aktualnie obowiązującymi procedurami w naszym przedszkolu.
Chcemy zwrócić szczególną uwagę na kilka kwestii związanych z powrotami. 
Dbając o bezpieczeństwo kadry, dzieci oraz rodziców będziemy zwracać uwagę na liczbę osób znajdujących się w szatni przy przyprowadzaniu i odbiorze dziecka, dlatego też istotne jest abyście Państwo z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym pojawiali się w placówce, gdyż może zdarzyć się sytuacja, w której konieczne będzie poczekanie na zewnątrz. Jednocześnie prosimy o sprawne odprowadzanie dziecka do sali.
Od 1 września 2020 roku dzieci będą mieć mierzoną temperaturę w ciągu dnia. Placówka prowadzi dzienny rejestr pomiaru temperatury.
Dziecko do przedszkola może przyprowadzić jedna osoba dorosła, która stosuje się do ogólnych zasad, tj. zachowuje min. 1,5 m odległości, zakrywa usta i nos poprzez maseczkę lub przyłbicę oraz dezynfekuje dłonie.
Wszystkich Państwa prosimy o stosowanie się do wytycznych i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, aby wrześniowy powrót był dla dzieci radosny i bezpieczny.
Dyrektor Alicja Lisek

Udostępnij:

Więcej aktualności

Ruszyły zapisy na dyżur wakacyjny 2022

Szanowni Państwo, informujemy, że podobnie jak w latach ubiegłych wszystkie nasze przedszkola prowadzą dyżur łączony w terminie od 27 czerwca 2022r. do 12 sierpnia 2022r. Natomiast od 16

Sobotnie Poranki w Przedszkolu

Sobotnie Poranki w Przedszkolu, to cykliczne spotkania organizowane dla dzieci w wieku przedszkolnym w Zaczarowanym Przedszkolu. Spędzamy ten czas kreatywnie i aktywnie, dając Rodzicowi czas

Rekrutacja 2022/2023

Szanowni Państwo, w najbliższy poniedziałek rozpoczynamy rekrutację nowych dzieci do naszego przedszkola.Zapraszamy do wypełnienia wniosku na stronie: www.nabor.pcss.pl.Wniosek należy wypełnić, wydrukować, podpisać i dostarczyć do

Play Video