Publiczne Anglojęzyczne Przedszkole Marii Montessori

Wrześniowe powroty

Szanowni Rodzice,
Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej placówki przedszkolne od 01 września 2020 roku kontynuują swoją pracę według aktualnych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.
Prosimy o zapoznanie się z aktualnie obowiązującymi procedurami w naszym przedszkolu.
Chcemy zwrócić szczególną uwagę na kilka kwestii związanych z powrotami. 
Dbając o bezpieczeństwo kadry, dzieci oraz rodziców będziemy zwracać uwagę na liczbę osób znajdujących się w szatni przy przyprowadzaniu i odbiorze dziecka, dlatego też istotne jest abyście Państwo z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym pojawiali się w placówce, gdyż może zdarzyć się sytuacja, w której konieczne będzie poczekanie na zewnątrz. Jednocześnie prosimy o sprawne odprowadzanie dziecka do sali.
Od 1 września 2020 roku dzieci będą mieć mierzoną temperaturę w ciągu dnia. Placówka prowadzi dzienny rejestr pomiaru temperatury.
Dziecko do przedszkola może przyprowadzić jedna osoba dorosła, która stosuje się do ogólnych zasad, tj. zachowuje min. 1,5 m odległości, zakrywa usta i nos poprzez maseczkę lub przyłbicę oraz dezynfekuje dłonie.
Wszystkich Państwa prosimy o stosowanie się do wytycznych i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, aby wrześniowy powrót był dla dzieci radosny i bezpieczny.
Dyrektor Alicja Lisek

Udostępnij:

Więcej aktualności

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Drogie Dzieci, Czy wiecie, że dziś jest Wasze święto? 🙂 Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka!! 🙂 Życzymy Wam, żeby był on cudowny, słoneczny i pełen radości!! 🙂 CIEKAWOSTKA:Inicjatywa utworzenia tego święta

Międzynarodowy Dzień Kropki

#internationaldotday Amerykański twórca książek dla dzieci Peter H. Reynolds w 2003 roku wydał książeczkę pod tytułem “The Dot”. Jej bohaterką jest Vashti, która dzięki małej

Ważna informacja

Szanowni Państwo, Przygotowując naszą placówkę do ponownego uruchomienia z dniem 25 maja 2020 roku zostają wprowadzone specjalne procedury, mające na celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym podopiecznym,

Play Video