Publiczne Anglojęzyczne Przedszkole Marii Montessori

Wyniki rekrutacji

Szanowni Państwo,

W piątek, 8 maja 2020 roku, o godz. 13.00 podana zostanie do wiadomości rodziców lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do naszej placówki na rok szkolny 2020/2021.

➡️Każdy z Państwa informację taką odnajdzie na swoim profilu,  po zalogowaniu się na konto (na platformie www.nabor.pcss.pl), przez które składany był wniosek.

➡️Lista dzieci zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych znajdziecie Państwo także w holu naszej placówki:

📍 Akademia Wiedzy i Zabawy, ul. Obrzycka 76

Placówka czynna jest w godz. 8.00 – 14.00.

Po godzinie 14.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 739 431 069, gdzie udzielimy Państwu wszelkich informacji.

❗️WAŻNE❗️

✅Rodzic dziecka zakwalifikowanego zobowiązany jest do złożenia OŚWIADCZENIA WOLI w formie elektronicznej – dopiero wtedy dziecko zostanie przyjęte do przedszkola.

❌Brak oświadczenia woli jest równe z rezygnacją z miejsca w placówce.

Udostępnij:

Więcej aktualności

WAKACJE 2021 – DYŻURY

Szanowny Rodzicu,Prosimy o zapoznanie się z terminami dyżurów wakacyjnych w naszych placówkach.Na każdy tydzień wakacji dziecko należy zapisać poprzez formularz Google, który został wysłany na

REKRUTACJA 2021/2022

Postępowanie rekrutacyjne na wolne miejsca w naszym przedszkolu rozpocznie się w poniedziałek, 15 marca 2021 roku. Dzieci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy

Play Video